Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze swoich zakupów oraz produktów, które dostarczamy. W przypadku jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt.


GWARANCJA SATYSFAKCJI


Forever gwarantuje swoim klientom, że jej produkty są wolne od wad, a ich skład nie odbiega od deklarowanego. Forever udziela gwarancji na produkty, która obowiązuje w okresie 30 dni od daty zakupu.

Klient otrzymuje gwarancję 100% satysfakcji na zakupiony produkt Forever.

W okresie 30 dni od daty zakupu niezadowolony klient ma prawo:
1) wymienić produkt na taki sam; bądź
2) anulować zakup, zwrócić produkt i otrzymać zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów wysyłki).

W każdym z tych przypadków klient zobowiązany jest odesłać produkt do nas, dołączając fakturę oraz podpisany dokument zatytułowanym "Reklamacja" i opisem przyczyny zwrotu produktu.

Forever zastrzega sobie prawo do odrzucenia powtarzających się zwrotów.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT PRODUKTÓW


Zgodnie z przepisami masz również prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni i zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:


W takiej sytuacji należy przesłać mailem lub pocztą oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Wzór oświadczenia do wydrukowania i wypełnienia znajdziesz tutaj.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany. Oraz powinna być do niego dołączone pokwitowaniem zakupu (paragon lub faktura).

W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością). Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu maksymalnie 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.